序号 |
考点名称 |
公交线路 |
1 |
华强职校 |
54路、73路、K105路、236路、322路、325路 |
2 |
桂园中学 |
5路、13路、65路、102路、107路、111路、202路、213路、218路、225路、242路、243路、320路、357路、360路、377路、379路、383路 |
3 |
翠园中学 |
N3路、N6路、2路、3路、13路、40路、59路、62路、64路、65路、103路、103B路、107路、113路、202路、203路、211路、218路、225路、300路、300A路、351路、360路、N15路 |
4 |
滨河中学 |
8路、25路、28路、38路、229路、K302路、312路、313路、337路、364路、366路、372路、369路、382路 |
5 |
莲花中学 |
14路、34路、54路、56路、65路、67路、75路、76路、244路、391路 |
6 |
实验学校 (初中部) |
N6路、N10路、10路、12路、13路、25路、59路、64路、67路、105路、K105路、108路、225路、228路、243路、311路、383路 |
7 |
信息职业技术学院 |
|
8 |
上步中学 |
J1路、23路、28路、33路、38路、52路、73路、229路、312路、313路、337路、364路、369路、372路、382路 |
9 |
岗厦中学 |
|